Chcete vědět, proč stále více nájemníků dává přednost podnájmu skrze profesionální společnost, než přes přímého majitele?

Jistota

Smlouvy uzavíráme vždy na pevnou dobu 12 měsíců, během které neměníme výši nájmu.

Komunikujeme

Jsme tady pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 a vaše dotazy a problémy řešíme okamžitě.

Neztrácíme váš čas

Víme, že když hledáte nové bydlení, potřebujete to většinou vyřešit rychle. Termín prohlídky si s vámi tedy domluvíme do jednoho pracovního dne. Pokud se vám byt bude líbit, okamžitě začneme připravovat smlouvu.

Poskytujeme profesionální servis

O naše nájemníky se opravdu staráme, ať už jde o převody energií, vyúčtování služeb, opravy v bytě nebo třeba zabouchnuté klíče. Bez problémů zajistíme i podklady pro cizineckou policii nebo pojištění odpovědnosti za škody. Zkrátka děláme maximum pro to, aby se vám dobře bydlelo.

Vracíme kauce

Mnoho zájemců o bydlení má po předchozích špatných zkušenostech obavy o navrácení kauce. U nás se nemusí bát. Když je byt navrácen ve stavu odpovídajícím předávacímu protokolu, kauci vracíme bez problémů. Samozřejmě ji po celou dobu úročíme 1,5% p.a.

Široká a pestrá nabídka

Neustále nabíráme nové byty v Praze a okolí. Snažíme se udržet zajímavou a pestrou nabídku, takže u nás najdete byty různých velikostí, v mnoha atraktivních lokalitách i v různých cenových relacích. Tak, aby si své ideální bydlení mohl vybrat opravdu každý.

Bez emocí

Nejsme přímí majitelé bytů, takže k bytu i k nájemnímu vztahu přistupujeme profesionálně a bez zbytečných emocí.

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Pokud se během naší spolupráce změní vaše požadavky na lokalitu nebo velikost bytu, rádi vám z naší nabídky pomůžeme vybrat nové bydlení.

Pro cizince

Komunikujeme i v angličtině. Zahraničním klientů můžeme zajistit povolení k trvalému pobytu.